Siirtoletku nesteelle 1m, ball lock liittimillä
25,00 €
Valmis letku nesteen siirtoon DuoTight tai John Guestin liittimillä ja 1m mittaisella EVABarrier letkulla. Letkulla voidaan siirtää esim. FermZillasta suoraan kegiin liittämällä toinen pää kegin nesteliittimeen ja toinen FermZillaan.
Tilaa tuotteen saatavuusilmoitus sähköpostiisi!
Lisätiedot
Paino | 0,3 kg |
---|
EVABarrier 5x8mm letku
Paino | 0,1 kg |
---|
John Guest 8mm (5/16") - 1/4" FFL
Paino | 0,02 kg |
---|
John Guest 8mm (5/16") - 1/4" FFL
Paino | 0,02 kg |
---|
Tuotteen toimitus
Tuote on tilattavissa verkkokaupasta tai sähköpostilla. Mikäli tilauksessa ilmenee ongelmia, voimme myös opastaa puhelimitse numerossa 04578310070.
Toimitusaika
Käsittelemme tilaukset yleensä vuorokauden sisällä tilauksesta, poislukien maltaita sisältävät tilaukset. Rouhittuja maltaita sisältävillä tilauksilla käsittelyaika 1-3 arkipäivää. Toimitukseen Suomessa menee yleisesti 1-3 arkipäivää. Ruuhkaisina aikoina tilausten käsittely ja toimitusaika saattavat pitkittyä.
Toimitustavat ja kulut
- Nouto varastolta – maksuton
- Matkahuolto XXS paketti / Posti pikkupaketti – 4,90€
- Matkahuolto lähipaketti – alk. 5,90€
- Postipaketti – alk. 5,90 €
- Matkahuollon bussirahti yli 25kg tuotteille – alk. 11€
- Posti kotipaketti alk. 12,90€
Maksutavat
Verkkokaupassa voit maksaa verkkopankkitunnuksilla, lompakolla, maksukorteilla (credit/debit), laskulla tai osamaksulla. Käytettävissä ovat seuraavat maksutavat: Osuuspankki, Nordea, Danske Bank, Oma Säästöpankki, Säästöpankki, Aktia, Paikallisosuuspankit, S-Pankki, Handelsbanken, Ålandsbanken, MobilePay, Masterpass, Visa-, Visa Debit-, Visa Electron-, MasterCard- ja Debit MasterCard -kortit, sekä Jousto ja Mash.