Cannular Pro puoliautomaattinen tölkinsaumaaja
679,00 €
Cannularin puoliautomaattista tölkinsauimaajaa operoidaan painikkeilla, joka varmistaa tarkan ja tasaisen saumauksen jokaisella kerralla. Helpottaa erityisesti isompien erien saumauksessa. Tölkkien saumaus onnistuu alle 3 sekunnissa. Erinomainen laite pienpanimoille, baareille tai kotipanijoille. Ei vaadi erillisiä korotuspaloja eri tölkeille, kuten manuaalisessa versiossa. CDLE kansien saumaukseen
Varasto loppu
Tilaa tuotteen saatavuusilmoitus sähköpostiisi!
Kuvaus
- Malli: KL15769
- CDLE kansien saumaukseen
- Koko: 355mm syvyys x 230mm leveys x 495mm korkeus.
Sisältää virtalähteen Anderson Plug 40A
Lisätiedot
Paino | 29,7 kg |
---|
Tuotteen toimitus
Tuote on tilattavissa verkkokaupasta tai sähköpostilla. Mikäli tilauksessa ilmenee ongelmia, voimme myös opastaa puhelimitse numerossa 04578310070.
Toimitusaika
Käsittelemme tilaukset yleensä vuorokauden sisällä tilauksesta, poislukien maltaita sisältävät tilaukset. Rouhittuja maltaita sisältävillä tilauksilla käsittelyaika 1-3 arkipäivää. Toimitukseen Suomessa menee yleisesti 1-3 arkipäivää. Ruuhkaisina aikoina tilausten käsittely ja toimitusaika saattavat pitkittyä.
Toimitustavat ja kulut
- Nouto varastolta – maksuton
- Matkahuolto XXS paketti / Posti pikkupaketti – 4,90€
- Matkahuolto lähipaketti – alk. 5,90€
- Postipaketti – alk. 5,90 €
- Matkahuollon bussirahti yli 25kg tuotteille – alk. 11€
- Posti kotipaketti alk. 12,90€
Maksutavat
Verkkokaupassa voit maksaa verkkopankkitunnuksilla, lompakolla, maksukorteilla (credit/debit), laskulla tai osamaksulla. Käytettävissä ovat seuraavat maksutavat: Osuuspankki, Nordea, Danske Bank, Oma Säästöpankki, Säästöpankki, Aktia, Paikallisosuuspankit, S-Pankki, Handelsbanken, Ålandsbanken, MobilePay, Masterpass, Visa-, Visa Debit-, Visa Electron-, MasterCard- ja Debit MasterCard -kortit, sekä Jousto ja Mash.